DEVELOPER

Tricksy Games & Tap Tap Tales

 

CATEGORY

EDUCATION

 

LAST UPDATE

03.21.2018

ARTY MOUSE İLE SAYILAR

HEM OKUL ÖNCESİ HEM DE İLKOKUL ÇAĞINDAKİ ÇOCUKLARINIZ İLE VAKİT GEÇİREBİLECEĞİNİZ EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ BİR MATEMATİK OYUNU! ARTIK GÜNÜMÜZDE OYUNLAŞTIRILMIŞ VE EĞLENCELİ KURGULARLA ÇOCUKLARIMIZA EĞİTİM VERMEK, ONLARI EĞİTİRKEN EĞLENDİRMEK ÇOK DAHA KOLAY. ARTY MOUSE İLE SAYILAR UYGULAMASI SAYESİNDE ÇOCUKLARINIZI HEM EĞİTMEYE HEM DE EĞLENDİRMEYE HAZIR OLUN.

 

ARTY MOUSE İLE SAYILAR SİZİ DE ÇOK EĞLENDİRECEK. SEVİMLİ Mİ SEVİMLİ FAREMİZ ARTY İLE ARKADAŞLARININ MACERALARINDA ÇOCUKLARIMIZ HEM EĞLENECEK HEM DE MATEMATİK OYUNLARINDAKİ KURGULARI ÇÖZEREK KENDİNİ EĞİTECEK. ARTY MOUSE VE ARKADAŞLARININ DÜNYASINDA BAKIN ÇOCUKLARIMIZ NELER ÖĞRENİYOR;

 

SAYILARI ÖĞRENİN
✔ SAYILARIN ŞEKİLLERİNİ ÖĞRENİN
✔ SAYILARIN ÇİZMEYİ ÖĞRENİN
✔ SAYI SAYMAYI ÖĞRENİN
✔ SAYI EŞLEME OYUNLARI İLE DİKKAT ÖLÇÜN
✔ SAYMAYI VE TOPLAMAYI ÖĞRENİN
✔ MATEMATİK ÖĞRENİN
✔ ŞEKİLLERİN BOYUTUNA GÖRE SIRALAMAYI ÖĞRENİN
✔ SAYILARI SIRALAMAYI ÖĞRENİN
✔ SAYILARI SESLİ ÖĞRENİN

 

ARTY MOUSE İLE ÇOCUĞUNU HEM MATEMATİK ÖĞRENECEK, SESLER İLE GÖRÜNTÜLERİ BİR ARAYA GETİRECEK, DOKUNARAK SAYILARI SEÇEBİLECEK. 12 ANA KATEGORİ VE 36 MİNİ OYUNU İÇİNDE BARINDIRAN ARTY MOUSE İLE SAYILAR OYUNUNU İSTER ÇOCUKLARINIZLA BERABER OYNAYABİLİR, İSTERSENİZ DE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TEK BAŞLARINA OYNAMALARINA İZİN VEREBİLİRSİNİZ.

 

ARTY MOUSE İLE SAYILAR OYUN TÜRLERİ
✔ SAYILARI ÇİZME OYUNLARI
✔ SAYILARI EŞLEŞTİRME OYUNLARI
✔ SAYI SAYMA OYUNLARI
✔ SAYI VE PUZZLE OYUNLARI / YAPBOZ OYUNLARI
✔ SAYILARLA ŞEKİLLERİ EŞLEŞTİRME OYUNLARI
✔ SAYILARI SIRALAMA OYUNLARI
✔ TOPLAMA VE ÇIKARMA OYUNLARI
✔ SAYILARI SESLİ ÖĞRENİN
✔ SIRALAMA OYUNLARI

 

ANAOKULU DÖNEMİ, İLKOKUL DÖNEMİ YA DA DAHA ÖNCESİ İÇİN HAZIRLANAN ARTY MOUSE İLE SAYILAR SİZİ ARTY MOUSE’UN EĞLENCELİ VE EĞİTİCİ DÜNYASINA DAVET EDİYOR. ARTY MOUSE İLE SAYILAR OYUNU, OKUL ÖNCESİ ÇOCUKLARA VE İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK OLARAK HAZIRLANMIŞTIR. SAYILARI SAYMAYI, SAYILARLA NESNELER ARASINDA EŞLEŞTİRME YAPMAYI, SAYILARI YAZIM YÖNÜYLE YAZMAYI, BASİT ÇIKARMA VE BASİT TOPLAMA İŞLEMLERİ YAPMAYI EĞLENCELİ BİR ŞEKİLDE OYUNLARLA ÖĞRETİR.

 

ARTY MOUSE İLE SAYILAR OYUNUNU OYNARKEN ÇOCUKLARINIZ, SİZ DE ONLARIN GELİŞİMİNİ TAKİP EDEBİLECEKSİNİZ. ÇOCUKLARINI EĞLENDİKLERİ İÇİN “SAYILARI ÖĞRENİYORUM” SEVİNCİNİ YAŞAYACAK ÇÜNKÜ AYNI ZAMANDA EĞLENİYOR DA OLACAK. OKUL ÖNCESİ SAYILAR EĞİTİMİ İÇİN ÖZELLİKLE BU TARZ EĞLENCE İÇERİKLİ OYUNLARIN ÇOCUKLARIMIZ İÇİN NE KADAR FAYDALI OLDUĞUNU BİLİYORUZ.

 

MATEMATİK ETKİNLİKLERİ, MATEMATİK ZEKA OYUNLARI, YA DA ÇOCUKLARA MATEMATİK NASIL ÖĞRETİLİR, ÇOCUKLARA SAYILAR NASIL ÖĞRETİLİR GİBİ SORULARIN CEVAPLARINI ARARKEN ORTAYA ÇIKAN BİR OYUNDUR ARTY MOUSE İLE SAYILAR.

WE ARE SOCIAL