DEVELOPER

Tricksy Games

 

CATEGORY

ARCADE

 

LAST UPDATE

04.26.2018

Kabadayak – Slang Hit

ARKADAŞLARININ KAFASINA TOPUKLU AYAKKABI, DON, YUMURTA VEYA GİTAR FIRLATMAK İSTİYORSAN DOĞRU OYUNDASIN. TAMAMEN ÜCRETSİZ ŞEKİLDE KEYİFLİ ZAMAN GEÇİREBİLECEĞİN OYUN İLGİNÇ VE KOMİK SESLENDİRMELERİYLE DE SİZİ EĞLENDİRECEK. OYUNDA ARKADAŞLARINIZIN VE KENDİ FOTOĞRAFLARINIZI KOYARAK ÇEŞİTLİ NESNELER FIRLATMANIZ MÜMKÜN. ARKA PLAN İÇİN BİRBİRİNDEN GÜZEL VE RENKLİ GÖRSELLER DE VAR. HAZIR OLARAK SİZE SUNULAN ARKA PLANLARDAN İSTEDİĞİNİZİ ALIP KULLANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ. OYUNDA ARKADAŞLARINIZIN FOTOĞRAFLARINI KULLANARAK ONLARA ATABİLECEĞİNİZ NESNELERDEN BAZILARI ŞU ŞEKİLDE;

 

✔ ANNE TERLİĞİ
✔ BABA KUMANDASI
✔ KURBAĞA
✔ DOMATES
✔ MUZ
✔ TOPUKLU AYAKKABI
✔ DON
✔ SAKSI
✔ YUMURTA
✔ DESTE PARA
✔ PASTA
✔ GİTAR
✔ TELEFON
✔ ÇİÇEK
✔ DUDAK
✔ TEZEK
✔ KEDİ
✔ KİRPİ
✔ TAVLA
✔ TEK TAŞ YÜZÜK
✔ SÜTYEN

 

İLERLEYEN GÜNCELLEMELER İLE BU NESNELERE BİRÇOĞU DAHA EKLENECEK. NESNELERİN YANI SIRA ZIPIR SES EFEKTLERİNİN DE SİZİ BİR HAYLİ EĞLENDİRECEĞİ KESİN. OYUNDA SANDIK AÇARAK ÜCRETSİZ OLARAK HEDİYELER DE KAZANABİLİRSİNİZ. OYUNDA YER ALAN BAŞARIMLAR SİSTEMİ İLE DE OYUN İÇİNDE YAPTIKLARINIZA GÖRE ÖDÜLLER KAZANABİLECEKSİNİZ.

 

MEYDAN OKUMAYA HAZIR MISINIZ? OYUNDAKİ SIRALAMA SİSTEMİ İLE DE HEM EN İYİ OYUNCULARA HEM DE ARKADAŞLARINIZA MEYDAN OKUYUP ONLARI SIRALAMADA GEÇMEYE ÇALIŞIN. ANCAK EMİN OLUN Kİ BU O KADAR DA OLAY OLMAYACAK. BAĞIMLILIK YARATAN VE ÖZELLİKLE CASUAL OYUN TARZINI SEVENLERİN TAMAMEN ÜCRETSİZ ŞEKİLDE OYNAYABİLECEĞİ KABADAYAK’I HEMEN İNDİR VE OYNA!

WE ARE SOCIAL