KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Burada bahsedilen hizmet koşulları platformlarımızı, hizmetlerimizi, uygulamalarımızı kullanan bütün kullanıcılarımız “siz” ve Tricksy Games “biz” için uygulanmaktadır. Koşullarımız hizmetimizi kullanırken sahip olduğumuz kendi sorumluluklarımızı ve sizin yükümlülüklerinizi tanımlamaktadır. İşletim sisteminin gereklilikleri; İnternet bağlantısına ve iOS cihazına (iOS 7 ve sonrası) veya Android cihaza (OS 4 ve sonrası) gereksinim duymaktadır.

 

1. Servislerimiz hakkında

Tricksy Games, kullanıcıları eğlendiren, keyifli vakit geçirmelerini ve oyun içerisinde arkadaşlarıyla mücadele etmeleri için mobil oyunlar üretmektedir.

 

2. Şartlar ve Koşulların Kabulü 

Hizmetlerimizden faydalanırken bu koşulları kabul etmiş ve bunlar uyuyor olmanız kabul edilmektedir. 18 yaşından büyükseniz ve 18 yaşından küçükseniz de bu şartların kabulünden sorumlu olan ailenizin izni dahilinde şartları kabul etmiş sayılmaktasınız. Tricksy Games bu koşulları zaman içinde güncelleyebilmektedir. Bu durumda bütün kullanıcılarımız koşulların ve şartların güncel takibi için düzenli olarak koşullar anlaşmasını incelemelidir.

 

3. Hizmet Tanımı

Tricksy Games, kullanıcıları eğlendiren, keyifli vakit geçirmelerini ve oyun içerisinde arkadaşlarıyla mücadele etmeleri için mobil oyunlar sunmaktadır. Öbür taraftan, Tricksy Games tarafından sunulan diğer hizmetler de bu şartlara bağlıdır.

Tüm oyunlarımızın güncellemeleri ile ilgili bilgileri sosyal medya platformlarımızdan takip edebilirsiniz.

Bütün haklarımız saklıdır.

 

4. Kayıt

Tricksy Games’in bazı oyunlarını indirdiğiniz zaman kullanmaya başlamadan önce hesap oluşturup kaydolmanız gerekmektedir. Şifreniz ve hesabınız ile ilgili güvenilirliği sağlamak ve şifreniz veya hesabınız ile gerçekleştirdiğiniz her aktivite için tamamı ile siz sorumlu durumdasınız. Her bir hesap kişisel olarak kullanılmalı ve devredilmemelidir. Hesabınızı üçüncü şahıslarla paylaşmamalı, hesabınızın izinsiz bir şekilde kullanıldığından, kayıt sırasında bilgilerinizin güncel ve tam olmadığından şüphe duyarsanız hemen bizimle iletişime geçmeli, durumu bildirmelisiniz.

 

5. Gizlilik 

Size daha iyi bir hizmet sağlayabilmek için sizinle ilgili ve Tricksy Games oyunlarıyla ilgili belli bir bilgiye erişmekteyiz. Daha fazla bilgi için “Gizlilik Politikası”nı inceleyebilirsiniz.

 

6. Kullanıcı Yönetimi 

Tricksy Games tarafından sağlanan tüm mobil oyunları kullanırken herhangi bir kanunu (yerel, uluslararası, milli) ve üçüncü şahısların haklarını ihlal etmeyeceğiniz uygun ve yasal bir tavır sergilemeyi kabul etmektesiniz. Tricksy Games oyunlarını kullanırken hekleme denemesi ile Tricksy Games oyunlarının yazılımlarının yasal olmayan yollarla dağıtılması veya satılması ile diğer kullanıcıların ve başka şahısların izni olmadan verilerine zarar vermeyeceğinizi, kabul etmektesiniz. Hizmetin veya hizmetin herhangi bir parçasını yeniden üretmek, çoğaltmak, kopyalamak, satmak ve sömürmek eylemlerini Tricksy Games firması tarafından yazılan belirgin ve yetkili bir belge olmadan gerçekleştirmeyeceğinizi kabul etmektesiniz. Bu şartları ihlal ettiğinizde Tricksy Games’in uygun gördüğü takdirde hizmete erişim hakkınızı ve hizmet kullanımınızı herhangi bir uyarı yapmadan ve geri ödeme yapmadan sona erdireceğini bilmeniz gerekmektedir.

 

7. Hizmetin Sona Ermesi

Tricksy Games eğer sizin bu şart ve koşulları ihlal ettiğinize dair iyi bir nedene sahipse, uygun gördüğü takdirde hizmete erişiminizi ve hizmeti kullanımınızı sona erdirebilmektedir. Tricksy Games uygun gördüğü takdirde hizmeti değiştirebilir ya da hizmetin veya hizmetin bir kısmının devamlılığını durdurabilir. Tricksy Games’in servisteki herhangi bir değişiklik veya devamsızlıktan dolayı size veya üçüncü şahıslara karşı sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.

 

8. Mülkiyet 

Tricksy Games tarafından sağlanan yazılımlar ve diğer tüm içerikleri içeren servisler mülkiyet hakkına sahiptir. Yukarıdaki bilgiye dayalı olarak, Tricksy Games size yazılımını kullanmanız için kurumsal olmayan ve bireysel kullanımlarınız için bu şartlara bağlı olarak sınırlı, kişisel, devrolmayan, dünya çapında ve özel olmayan bir lisans oluşturma izni vermektedir. Tricksy Games’in açıkça belirtilmiş bir izni olması haricinde, oyunlarının veya hizmete bağlı çalışmaların değiştirilmesi, kiralanması, satılması, dağıtılması ve türevi çalışmaların yaratılması eylemlerini gerçekleştiremeyeceğinizi kabul etmiş bulunmaktasınız. Bunların yanı sıra; (i) Bu şartlara bağlı olarak uygulamanın tamamı veya herhangi bir kısmı için yaptığınız yaptığınız kopyalamaların bizim telif hakkı bildirimizi içermesini (ii) Bizden yetkili yazılı bir belge almadan Tricksy Games oyunlarını herhangi bir şekilde (hedef ve kaynak kodu) başka bir şahsa sağlama veya uygulamayı kullanılabilir hale getirme eylemini gerçekleştiremeyeceğinizi (iii) Uygulama ve herhangi bir hizmet tarafından desteklenen veya kullanılan, bütün teknolojik kontrol veya ihracat kanun ve yaptırımlarını içeren teknoloji ile uyum içinde olmayı kabul etmektesiniz.

 

9. Tazminat 

Tricksy Games tarafından sağlanan bütün hizmet içeriklerini kullanımınızla, hizmete bağlantınızla, bu şartların tarafınızdan ihlal edilişi veya başka bir kişinin veya tüzel kişinin haklarının ihlali ile ilgili herhangi bir üçüncü şahıs tarafından getirilen bir iddia, talep, suçlama ve açılan davadan doğan kayıplardan, hasarlardan, maliyetlerden ve pahalardan doğan zararı Tricksy Games ve üyeleri, çalışanları, yöneticileri, marka ortakları veya diğer ortaklarına ödemekle yükümlüsünüzdür.

 

10. Feragat ve Sınırlı Yükümlülük

Tricksy Games oyunları AS-IS çerçevesinde sağlanmaktadır ve bunun gibi hizmetleri ve uygulamaları kullanırken risk size aittir. Tricksy Games içeriğin açıklanması gibi tüm teminatlardan mümkün olduğu kadar büyük bir ölçüde uygulanabilir kurallarla ilişkin olarak feragat etmektedir. Bunlara ticari elverişlilik kapsamında kastedilen tüm teminatları, özel bir amaç ve ihlal edilemezlik için uygunluğu dahildir ve bunlarla da sınırlı değildir. Tricksy Games, sizin hizmeti kullanımınızı engelleyebilecek kişisel veya kişisel olmayan veri kaybınızdan, hizmete erişiminizin kaybından, veya başka hatalardan herhangi bir şekilde sorumlu tutulmamaktadır.

 

11. Genel

Bu koşullar ve Tricksy Games ile sizin aranızdaki ilişki Türk kanunları tarafından yürütülmektedir. Tricksy Games bu şartlar altında kendi haklarını icra etmek için herhangi bir yargıda önleyici yardım arayabilmesinin haricinde hem siz hem Tricksy Games Türk Mahkemelerinin özel yargısına ibraz etmek durumundasınızdır. Sizden ve Tricksy Games’den başka hiç bir şahsın bu koşullar altında hizmetlerin kullanımı ile ilgili herhangi bir hakkı bulunmamaktadır. Tricksy Games ve sizin aranızdaki ilişki hakkındaki bu koşulların tarafınızdan tamamı ile anlaşıldığı kabul edilmektedir. Bu şartlar ve koşullar daha önce Tricksy Games ile sizin aranızda var olan önceki anlaşmaları veya anlaşmanın eski versiyonlarını hükümsüz kılmaktadır.

WE ARE SOCIAL